GÜNCEL KIRTASİYE
Sepetiniz
90 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

YDS Kitapları

The Ultimate Strategies For YDT adayların soru tipleriyle ilgili problemlerini minimum düzeye çekmek için hazırlanmıştır. Kitabımız ile düzenli çalışan öğrencilerin hem altyapı bilgilerini pekiştirmeleri hem de öncelikle anlama girmeden soru çözüm teknikleriyle rahatlıkla bazı seçenekleri eleyi..
64,90 ₺
Vergiler Hariç:64,90 ₺
Deniz Pınar Yayıncılık YDT Grammar Question Bank 12.02Grammar Question Bank kitabımızda, adayların Grammar Expert 12 kitabında öğrenmiş oldukları konuları tekrar etmelerini sağlayan konu özetlerine, çok sayıda örnek cümleye ve zorluğu YDT seviyesinde, güncel test sorularına yer verilm..
49,00 ₺
Vergiler Hariç:49,00 ₺
Vocabulary Booster serimizde, adaylara sadece kelime sorularında değil tüm soru tiplerinde karşılaşabilecekleri, her konu ve alandan 4000’e yakın sınav kelimesinin öğretilmesi amaçlanmıştır. Kitaplarımızda özellikle paragraf bölümünde önemli bir rol oynayan synonym ve collocation..
59,00 ₺
Vergiler Hariç:59,00 ₺
Marka: Modadil
Modadil Yayınları YDS Çıkmış Sorular ve Çözümleri..
38,50 ₺
Vergiler Hariç:38,50 ₺
ÖN SÖZKıymetli öğrencilerim ve sevgili meslektaşlarım, YKS-DİL Son Prova 10’lu Deneme Sınav Seti kitabımız, dil öğrencilerimizin YDT sınavından önce son bir tekrar yapmalarını sağlamak ve soru tipleriyle ilgili eksiklerini tamamlamak – en azından minimum düzeye getirmek – amacıyla yazılmış..
44,90 ₺
Vergiler Hariç:44,90 ₺
Grammar Expert 12 kitabımızda, bütün soru tiplerinde kilit noktada olan dil bilgisi konuları, YDT’ye dönük grammar tip, hatırlatma ve notlarla desteklenerek, her seviyeden adayın rahatlıkla kavrayabileceği bir şekilde detaylandırılarak ve çok sayıda örnek verilerek açıklanmıştır. Kita..
125,00 ₺
Vergiler Hariç:125,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz.